Szlachetne zdrowie…

Niedawno będąc u kolegi, palacza ,który nie potrafi rzucić tego cholerstwa, leżała paczka papierosów. Na paczce było zdjęcie umierającego pana w szpitalu (mniemam że na raka płuc). Obok pana stała opłakująca go rodzina.

Kolega to zatwardziły kawaler więc zapewne z premedytacją zakupił paczkę z takim obrazkiem, żeby spokojniej palić. Ale ja? Obsesyjna matka-wariatka, która w marzeniach wozi wnuki w wózeczku już raczej bym nie tknęła tego syfu.

I tu nastała chwila zadumy , zamyślenia i refleksja nad życiem. Moim życiem.

Prowadzę dość zdrowy tryb życia, przynajmniej się staram ale czy na pewno wszystko robię dobrze? Co robię by być jeszcze mocniejsza, sprawniejsza i zdrowsza?

Niby zdrowo jem, niby coś tam ćwiczę ale …I doszłam do wniosku, że kuleje u mnie suplementacja witaminowa i może warto byłoby ją zastosować? OK, spróbuję ,zastosuję miesiąc i ocenię czy jest jakaś zmiana ? A może akurat czegoś mi brakuje, a w zwykłej morfologii i OB (były ok) tego nie widać?

A kto mnie zna to wie,  że jak ja już coś robię to, nazwijmy to, z rozmachem.

Zakupiłam więc Witaminę D3 , cały kompleks witaminowy ,a nawet zacznę stosować suplement diety  Cholester (na cholesterol, bo z genami się nie dyskutuje). Polecony i podobno nie ma po nim uczucia głodu (Dobra waga+ Cholester) bo mam kiepskie doświadczenie w tej kwestii jeśli chodzi suplementy diety. A na koniec  wszystko pięknie popiję łyżeczką tranu norweskiego, co by się lepiej przyswoiło.

A za 30 dni…zobaczymy czy jest lepiej, gorzej czy bez zmian. Bo przyznam się bez bicia, są dni kiedy jestem bez siły i chęci a ja nie mogę sobie na takie dni pozwolić, albo nie, dzieci mi na takie dni nie pozwalają.

IMG_20170719_191844_621

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s